Listopad 2020 - szkolenia online Web of Science

Firma Clarivate Analytics zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń w języku polskim z zakresu obsługi platformy Web of Science i InCites na platformie WebEx:

Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji.

Po rejestracji otrzymacie Państwo e-mail, zawierający link do spotkania i instrukcje.

Akademia Web of Science i InCites
  19 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-12:00 Essential Science Indicators na platformie InCites
  • co to jest Research Front,
  • jak zidentyfikować najbardziej wpływowe instytucje, kraje i publikacje,
  • kto publikuje najgorętsze publikacje w Twojej dziedzinie.
  20 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-12:00 Web of Science - Citation Connection
Dowiedz się:
  • jakie zalety kryje pakiet Citation Connection dostępny w licencji krajowej,
  • jak wyszukiwać poprzez wszystkie bazy.
Zarejestruj się
  25 LISTOPADA 2020, GODZ. 12:30-13:30 Web of Science - tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha
Dowiedz się:
  • co to jest i jak stworzyć raport cytowań,
  • jak wyliczyć i analizować indeks H.
  • jak zrobić raport cytowań na nowej platformie Web of Science.
Zarejestruj się

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym poradom i wskazówkom naszych ekspertów.

25 LISTOPADA 2020, GODZ. 10:00-10:45 Przedstawiamy nową platformę Web of Science
Nie przegap najnowszych usprawnień i funkcji dodanych do nowej platformy Web of Science. Nasza specjalistka od rozwiązań zaprezentuje Państwu ulepszony interfejs użytkownika i przepływy pracy, szybsze ładowanie stron i wiele więcej!
  27 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-11:45 Odkryj nowy EndNote 20
Wprowadzasz ręcznie cytacje i bibliografię do pisanych tekstów? Dołącz do naszych ekspertów i poznaj nową wersję programu EndNote 20. Nowy projekt interfejsu, ulepszony odczyt plików PDF i usprawnienia przepływu pracy to niektóre z nowych dostępnych funkcji.
Zarejestruj się
  30 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-11:45 Szerszy i pełniejszy obraz rezultatów dzięki normalizacji danych
Liczba cytowań w artykule nie wystarczy, aby opowiedzieć całą historię. Normalizacja zapewnia kontekst dla liczby cytowań - od daty publikacji artykułu i rodzaju dokumentu, po częstotliwość cytowań związanych z konkretną pracą w tej dziedzinie.
Zarejestruj się

Witamy na polskiej stronie Web of Science Group! - tutaj!