WEBINARIA EBSCO | Otwarte szkolenia w języku polskim | Listopad

Zapraszamy do udziału w dostępnych bezpłatnie, otwartych szkoleniach online w języku polskim. Podczas webinariów nasi trenerzy w zwięzły sposób opowiedzą o rozwiązaniach, produktach i ich aktualizacjach. By zapewnić Państwu komfort, skupić się na najważniejszych kwestiach i w przejrzysty sposób zapoznać z naszą ofertą, sesje szkoleniowe potrwają około 30 minut.

Szkolenia w listopadzie:

• Poznaj Academic Research Source - bogatą bazę czasopism i e-książek
  • Środa 4 listopada | godzina 11:30 | REJESTRACJA

• Micro session: indywidualne konto Moje EBSCOhost®
  • Czwartek 5 listopada | godzina: 14:00 | REJESTRACJA

• DynaMed®: narzędzie oparte na dowodach dla ułatwienia pracy lekarzy i studentów nauk medycznych
  • Wtorek 10 listopada | godzina: 12:00 | REJESTRACJA

• Micro session: tworzenie powiadomień dotyczących wyszukiwania i publikacji
  • Piątek 13 listopada | godzina: 11:00 | REJESTRACJA

• Przegląd narzędzi EBSCOhost® przydatnych w pracy badawczej
  • Środa 18 listopada | godzina: 10:30 | REJESTRACJA

• Google vs wyszukiwarka naukowa EBSCO, czyli gdzie szukać wiarygodnych źródeł naukowych?
  • Czwartek 19 listopada | godzina: 14:00 | REJESTRACJA

• Jak kupować e-książki za pomocą księgarni internetowej EBSCO?
  • Środa 25 listopada | godzina: 13:00 | REJESTRACJA

Sesje:

Zalecamy, aby uczestnicy dołączali do nas na 10 minut przed każdą sesją, aby upewnić się, że połączenie jest możliwe i stabilne. Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio jest dostępny tu.

Opisy szkoleń EBSCO Polska, które proponujemy we wrześniu znajdą Państwo na naszym blogu.

Kontakt:

Urszula Nowicka | Trener EBSCO | E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | telefon: (+48) 505 333 058
Biuro EBSCO w Warszawie | E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | telefon: +22 745 11 05

Webinaria EBSCO

Jak to działa?
Sesje online odbywają się poprzez internetowe narzędzie WebEx. Podczas sesji trener dzieli pulpit z uczestnikami. Do komunikacji wykorzystujemy zestaw słuchawkowy, dzięki czemu dostępne jest połączenie audio, które zapewnia pełną informację zwrotną lub chat box.

Jak dołączyć do sesji?
Kiedy nadejdzie czas przyłączenia się, kliknij na link podany przy godzinie szkolenia (powyżej). Prosimy spróbować przyłączyć się do webinarium około 5-10 minut przed planowanym rozpoczęciem.

PRZEWODNIK:
Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio, dostępny jest tutaj:

Jak dołączyć?

UWAGA !!! Aktualnie nie ma dostępu do Wyszukiwarki EDS

Zapraszamy do korzystania z Mulitiwyszukiwarki EDS - EBSCO Discovery Service z platformy EBSCOhost.

EDS umożliwia przeszukiwanie zasobów elektronicznych przez tytuł, słowa kluczowe, autora w bazach online dostępnych w Bibliotece, jak również udostępnionych bezpłatnie przez firmę EBSCO.
Umożliwia jednoczesne przeszukiwanie wielu zasobów informacyjnych, m.in. baz danych, serwisów czasopism i książek elektronicznych różnych wydawców i dostawców. Źródła informacyjne oferowane przez Bibliotekę przeszukiwane są w szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego okienka wyszukiwawczego, a rezultaty wyszukiwania wyświetlane są na jednej platformie w postaci ujednoliconej listy wyników.

Dostęp testowy do wyszukiwarki naukowej EDS

EBSCO Discovery Service (EDS) to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia użytkownikom wnikliwe wyszukiwanie.

Wyszukiwanie informacji może być łatwe i przyjemne

• bezpośredni dostęp do pełnego tekstu
  • zaawansowane wyszukiwanie
  • intuicyjny interfejs