Dostęp testowy do atlasu anatomicznego Complete Anatomy oraz do czasopism wydawnictwa Rockeffeler University Press

Uprzejmie informujemy o dostępie testowym do atlasu anatomicznego 3D firmy Elsevier

- zaawansowanej, trójwymiarowej platformy do nauki anatomii.

Complete Anatomy

Logowanie:

Na stronie 3d4medical.com należy założyć konto, klikając przycisk Login or sign up for free

używając adresu mailowego z końcówką:

• @awf.edu.pl
  • @stud.awf.edu.pl
  • kod aktywacyjny: 0QK1XUQQE0GB

Aplikację Complete Anatomy należy pobrać ze sklepu Microsoft (dla systemu Windows 10/11), Appstore (Iphone/Ipad) lub Google Play (Android).

W aplikacji za pomocą konta logujemy się, aby uzyskać dostęp do pełnych funkcji atlasu.

Okres testowy od 10 grudnia 2021 do 28 lutego 2022 r.!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uprzejmie informujemy o uzyskaniu dostępu testowego do trzech tytułów czasopism wydawnictwa Rockeffeler University Press.

Dostęp obowiązuje od 1 lipca do 31 grudnia 2021 roku.

• Journal of Cell Biology -  Established in 1955, it publishes advances in any area of basic cell biology as well as applied cellular advances in fields such as immunology, neurobiology, metabolism, microbiology, developmental biology, and plant biology. With an Impact Factor of 8.81, JCB ranks 21st in Cell Biology among primary research journals.

• Journal of Experimental Medicine - Established 1896, it publishes papers providing novel conceptual insight into immunology, neuroscience, cancer biology, vascular biology, microbial pathogenesis, and stem cell biology. With an Impact Factor of 11.743, JEM ranks 4thin Medicine, Research and Experimental and 5th in Immunology among primary research journals.

• Journal of General Physiology - Established in 1918, it publishes mechanistic and quantitative cellular and molecular physiology of the highest quality. With an Impact Factor of 3.628, JGP ranks 11th in Physiology among primary research journals.

Dostęp zdalny za pomocą loginu i hasła:

• hasło: AWFWarsaw!#4